آرادبوک نهایت تلاش خود را می کند تا با تحویل به موقع کالاهای خریداری شده به صورت سالم به مشتریان، حداکثر رضایت آنان را جلب نماید. اما در هر حال ممکن است در هر یک از مراحل ثبت سفارش، بسته بندی تا تحویل به مشتریان اشتباهی در تحویل کالا به وجود آید. از این رو آرادبوک با وضع قوانینی عادلانه اقدام به حفظ حقوق مشتری نموده است که جهت اطلاع خریدار به شرح ذیل اعلام می گردد:

1- چنانچه پس از دریافت کالا، مشتری هرگونه ایراد یا مغایرتی نسبت به محصول سفارش داده شده ملاحظه نمود، موضوع می بایست طی 24 ساعت به صورت تلفنی به واحد خدمات پس از فروش آرادبوک اطلاع داده شود.

2- جهت عودت کالا، ضروری است بسته بندی اصلی محصول نگهداری شود. بنابراین لطفا از دور انداختن آن خودداری نمایید. همچنین اگر ایراد یا مغایرت در کالا، بدون استفاده از آن قابل تشخیص است (مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه)، می بایست کالا در شرایط اولیه خود حفظ شود و از آن استفاده نشود.

3- می بایست از برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن پرهیز شود. در غیر این صورت امکان مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.

4- عکس محصولات در سایت آرادبوک، جهت آشنایی کاربر با کالا است و از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزییات (مثل رنگ یا طرح بسته بندی محصول) با کالای اصلی تفاوت هایی جزئی داشته باشد، به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت با مشخصات فنی کالای دریافتی است.

5- برگشت از فروش، شامل اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود را نمی‏‏‌شود. (مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، استفاده از محصول، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفادهٔ متفاوت با توصیه سازنده کالا)

6- اگر امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی انجام می شود که کالا از حالت اصلی یا بسته‌بندی اولیه خود خارج نشده باشد.

7- پس از تایید واحد پشتیبانی جهت مرجوع نمودن کالا، برای بازگرداندن آن از پست سفارشی و پس کرایه (پرداخت هزینه توسط آرادبوک) استفاده نمایید. هزینه‌ بازگرداندن کالا به غیر از روش پست سفارشی به عهده مشتری خواهد بود.

8- پس از تایید مرجوعی توسط آرادبوک، وجه مشتری طی 2 روز کاری به حساب بانکی وی (شماره حساب، شبا یا کارت) واریز خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم تطابق حساب بانکی اعلامی با نام مشتری عودت وجه انجام نخواهد شد و تاخیر ایجاد شده به عهده ی مشتری است.

9- ملاک تشخیص برای وجود ایراد در محصولات، نظر کارشناسان خدمات پس از فروش و قوانین برگشت از فروش آرادبوک می باشد. آرادبوک حداکثر پس از 2 روز کاری بعد از دریافت کالا از مشتری، نتیجه ی بررسی های کارشناسی را به مشتری اعلام خواهد کرد.

10- پس از بررسی کالای مرجوعی توسط واحد خدمات پس از فروش آرادبوک، در صورتی که کالا خارج از ضوابط آرادبوک مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجددا برای مشتری ارسال می‌گردد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل گرفتن کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه در انبار آرادبوک نگهداری می شود و پس از اتمام این مهلت، آرادبوک در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن مسئولیتی نخواهد داشت.

11- ویژگی های درج شده برای هر محصول در سایت آرادبوک، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره تخصصی ندارد. خریدار می بایست در صورت تمایل به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص، قبل از خرید کالا اقدام نماید. همچنین آرادبوک مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات درج شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالا می باشد.

12- بر اساس استانداردهای خرید و فروش آنلاین در فضای کسب و کار کشور، آرادبوک متذکر می شود در صورتی که معیوبی کالا اثبات نشود، کلیهٔ هزینه های بازگشت کالا به عهده خریدار محترم خواهد بود.

13- در صورت عدم تحویل کالا به مشتری در زمان تحویل مقرر، آرادبوک متعهد است مجددا کالا را برای مشتری ارسال نماید حتی اگر موجودی کالا به پایان رسیده باشد و یا قیمت کالا تغییر کرده باشد و در صورتی که کالای مورد نظر در بازار موجود نباشد یا توسط تولیدکننده عرضه نشود، آرادبوک موظف است سریعا نسبت به استرداد (برگرداندن) وجه پرداختی مشتری (مبلغ ریالی واریز شده توسط مشتری و درج شده در فاکتور) اقدام نماید.

 

 

Many internet authors are currently

If you do not know

As soon as you’ve determined exactly what the essay is going to be around, it’s time to affordable papers.net reviews start composing.

how to compose an essay, then this is certainly the tool you want to make your writing expertise simpler.

using the Web as a way of making money.