روش های پرداخت

1- پرداخت با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب کشور
2- پرداخت در محل (در آینده ای نزدیک راه اندازی خواهد شد)
3- شرایط پرداخت وجه برای دارندگان ایران کارت

1- پرداخت با کارت بانکی

سایت آرادبوک دارای درگاه پرداخت به وسیله کارت های بانکی عضو شتاب می باشد. دو درگاه اینترنتی بانک ملت و بانک ملی (با بالاترین ضریب امنیت) که پرداخت از طریق هرکدام برای کلیه کارت ها امکان پذیر است و مزیتی نسبت به یکدیگر ندارند و صرفا مبلغ سفارش مشتری را از حساب مشتری کسر و به حساب فروشگاه اینترنتی آرادبوک واریز می نمایند.
پس از تکمیل سبد خرید و انتخاب دکمه پرداخت نهایی، کاربر موقتا از سایت آرادبوک خارج و به صورت اتوماتیک وارد سایت پرداخت وجه (ملت یا ملی) می شود و در آنجا مراحل پرداخت را انجام می دهد که پس از پرداخت، شماره پیگیری و تراکنش برای ایشان صادر و پیامک خواهد شد و سپس مجددا به سایت آرادبوک هدایت می شود.

2- پرداخت در محل

پرداخت در محل هم در آبان ماه 99 راه اندازی خواهد شد. مشتری پس از دریافت بسته سفارش، مبلغ را به وسیله دستگاه پوز سیار آرادبوک پرداخت می نماید.

3- دارندگان ایران کارت (پلاتینیوم – طلایی – نقره ای – آبی)

با توجه به تفاهمنامه فیمابین آرادبوک و مجموعه ایران کارت، روش پرداخت وجه برای دارندگان ایران کارت همانند سایر کارتهای بانکی می باشد و هیچ تفاوتی در مراحل پرداخت ندارد. دارندگان ایران کارت با توجه به نوع کارت خود شامل تخفیف های اعلام شده در سایت ایران کارت به نشانی https://iranian.cards/ می باشند.